Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Jozef a Putifarka, signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Brunovský 1967, dole uprostřed číslováno II 28/50, vlevo dole popsáno tužkou Jozef a Putifarka, lept/papír, 28,5 x 24 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |